osmanlı ocakları 1299

Tarihçemiz

 

OSMANLI OCAKLARI 1299

Osmanlı Ocakları 1299, gücünü şanlı tarihimizden alan, Hiçbir siyasi veya etnik oluşumla bağlantısı olmayan, insanlar arasında;dil, din, ırk ve mezhep farkı gözetmeden,
Türk Milleti'nin bir ferdi olmaktan onur ve gurur duyan herkesi kucaklayan bir kuruluştur.

Osmanlı Ocakları 1299, şanlı mazimizle bugün,bugünle gelecek arasında bir köprü, yeniden dirilişin adıdır. Unutturulan geçmişimizin yenidenhatırlatılmasıdır. Bizi özümüzden kopararak yozlaştıran batı kültürüne bir baş kaldırıştır. Geçmişimizden alacağımız hızla geleceğimizin inşa edilebilmesidir.Ecdadın tanınması, tanıtılmasıyla daha büyük işler yapabileceğimizin adıdır.

Osmanlı Ocakları 1299, kendi kültürümüzün unutturulmasıyla yozlaşan nesillerikaybolmaktan kurtarıp yeniden 'Altın nesli' inşa etmektir.
Bu vatanda yaşayan ve fitne ve ihanet içinde olmayan herkesi kucaklayan bir sevgi ve vatan aşkının meşalesidir Osmanlı Ocakları 1299.

Osmanlı Ocakları 1299, Alparslanların, Osman Beylerin, Fatihlerin, Yavuzların torunları olduğumuzun tekrar hatırlatılmasıdır. 
Şeyh Edebali'nin,Mevlana'nın, Yunus'un, Pir Sultan Abdal'ın inşa ettiği sevgi havuzunda buluşmaktır Osmanlı Ocakları 1299.
Yeniden ruhumuzda yaşanacak olan Alp-Erenlik ruhuyla 2023, 2053, 2073 hedeflerine emin adımlarla ilerleyiştir Osmanlı Ocakları 1299.

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun